Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE TRUE810861 Door Gasket 23 1/4w X 50 3/8 L Od Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE810861 |
| Manufacturer Part # | TRUE810861 |
| Height | 3" |
| Width | 12" |
| Depth | 16" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE810861 Door Gasket 23-1/4" X 50-3/8", 3/8" Mag 3/8" Base 1" High, Black Snap-in Mount, True Refrigerator Gdm-12 / T-12 / F
