- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE TRUE830100 Handle Lid Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE830100 |
| Manufacturer Part # | TRUE830100 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE830100 "true" Lid Handle, Chrome 5" Long With Screws., Screw Centers 4-1/8", True Tpp-60d-2 115v Tpp44d-2 115v Tssu 36-12mb Tssu, 48-18mb Tssu Series Tssu-27-8 115v Tssu-48 Tssu-48-12, 115v Tssu-48-8-47 Twt Series
