$61.39
$126.02
Compare Price
You save
$64.63
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke TRUE928835
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE TRUE928835 Gasket Door 17 1/16" X 15 11/16"
Item:
#1194308
Technical details
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE928835 |
| Manufacturer Part # | TRUE928835 |
| Height | 1.85" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 16.7" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
TRUE TRUE928835 Gasket Door 17 1/16" X 15 11/16"
$61.39
$126.02
You save
$64.63
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE TRUE928835 Gasket Door 17 1/16" X 15 11/16"