$78.52
$126.02
Compare Price
You save
$47.50
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE TRUE932584 Gasket Door 22 9/16 X 25 1/2 Tuc 24 Aftermarket Replacement
Item:
#1152647
Technical details
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE932584 |
| Manufacturer Part # | TRUE932584 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
TRUE TRUE932584 Gasket Door 22 9/16 X 25 1/2 Tuc 24 Aftermarket Replacement
$78.52
$126.02
You save
$47.50
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE932584 Gasket Door 22 9/16 X 25 1/2 Tuc 24
