$119.52
$191.80
Compare Price
You save
$72.28
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE aftermarket .
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE TRUE956724
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE TRUE956724 Shelf Standard Kit 52 Ss Aftermarket Replacement
Item:
#1131992
Technical details
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE956724 |
| Manufacturer Part # | TRUE956724 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 48" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
TRUE TRUE956724 Shelf Standard Kit 52 Ss Aftermarket Replacement
$119.52
$191.80
You save
$72.28
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE956724 Shelf Standard Kit 52 Ss
