$157.11
$231.12
Compare Price
You save
$74.01
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE TRUE959264 Wire Shelf White 23 1/2 X 28 11/16 Aftermarket Replacement
Item:
#1132023
Technical details
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TRUE959264 |
| Manufacturer Part # | TRUE959264 |
| Height | 0.5" |
| Width | 24" |
| Depth | 29" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
TRUE TRUE959264 Wire Shelf White 23 1/2 X 28 11/16 Aftermarket Replacement
$157.11
$231.12
You save
$74.01
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE TRUE959264 Wire Shelf White 23 1/2 X 28 11/16
