Free Shipping
Free Shipping
$3,431.57
$8,353.00
Compare Price
You save
$4,921.43
(59%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE TUC-24-HC (1)ss Dr Undrcntr Fridge 115v/60hz/1 Ph
Item:
#2234818
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TUC-24-HC |
| Manufacturer Part # | TUC-24-HC |
| Height | 31.63" |
| Width | 24" |
| Depth | 24.75" |
| Weight | 155 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE TUC-24-HC (1)ss Dr Undrcntr Fridge 115v/60hz/1 Ph
$3,431.57
$8,353.00
You save
$4,921.43
(59%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE TUC-24-HC (1)ss Dr Undrcntr Fridge 115v/60hz/1 Ph