Free Shipping
Free Shipping
$3,431.57
$8,353.00
Compare Price
You save
$4,921.43
(59%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbochef .
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TUC-27-HC RH
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE TUC-27-HC RH Undercounter Fridge
Item:
#1914317
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TUC-27-HC RH |
| Manufacturer Part # | TUC-27-HC RH |
| Height | 29.75" |
| Width | 27.63" |
| Depth | 30.13" |
| Weight | 195 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE TUC-27-HC RH Undercounter Fridge
$3,431.57
$8,353.00
You save
$4,921.43
(59%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE TUC-27-HC RH Undercounter Fridge