Free Shipping
Free Shipping
$4,145.58
$10,091.00
Compare Price
You save
$5,945.42
(59%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE TWT-27F-HC Work Top Freezer
Item:
#2235034
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | TWT-27F-HC |
| Manufacturer Part # | TWT-27F-HC |
| Height | 33.38" |
| Width | 27.63" |
| Depth | 30.13" |
| Weight | 210 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE TWT-27F-HC Work Top Freezer
$4,145.58
$10,091.00
You save
$5,945.42
(59%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE TWT-27F-HC Work Top Freezer