$99.24
$204.06
Compare Price
You save
$104.82
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30183D0800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30183D0800 Thermostat Pfn 110u 02d/
Item:
#1822870
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30183D0800 |
| Manufacturer Part # | 30183D0800 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30183D0800 Thermostat Pfn 110u 02d/
$99.24
$204.06
You save
$104.82
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30183D0800 Thermostat Pfn 110u 02d/