Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Master-Bilt .
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 30200Q1220
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air 30200Q1220 Capacitor
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30200Q1220 |
| Manufacturer Part # | 30200Q1220 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30200Q1220 Capacitor Run, 250v / 12uf 50/60 Hz., , Fits Turbo Air Models, Msr-49g-2 Msr-49nm Tbb-2sg Tbb-3sg Tbb-4sb Tbb-4sg, Tbc-50sb Tbc-50sd Tbc-65sb Tbc-65sd Tbd-2sb Tbd-2sd, Tbd-3sb Tbd-3sd Tbd-4sb Tbd-4sd Tcb-2sb Tcb-2sd, Tcb-3sb Tcb-3sd Tcb-4sb Tcb-4sd Tgim-23 Tgm-35sd, Tgm-47sd Tidc-26g Tidc-26w Tidc-70g Tidc-70w Tidc-91g, Tidc-91w

