$705.64
$1,038.08
Compare Price
You save
$332.44
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30200R3300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30200R3300 Condenser Coil
Item:
#1201749
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30200R3300 |
| Manufacturer Part # | 30200R3300 |
| Height | 10.6" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 24.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30200R3300 Condenser Coil
$705.64
$1,038.08
You save
$332.44
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30200R3300 Condenser Coil
