$21.02
$36.01
Compare Price
You save
$14.99
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30211M0100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30211M0100 Condiment Pan
Item:
#1201750
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30211M0100 |
| Manufacturer Part # | 30211M0100 |
| Height | 3.8" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30211M0100 Condiment Pan
$21.02
$36.01
You save
$14.99
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30211M0100 Condiment Pan
