$2.93
$5.00
Compare Price
You save
$2.07
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30220A0600
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30220A0600 Shelf Clip
Item:
#1137321
95+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30220A0600 |
| Manufacturer Part # | 30220A0600 |
| Height | 1.38" |
| Width | 0.13" |
| Depth | 0.63" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30220A0600 Shelf Clip
$2.93
$5.00
You save
$2.07
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30220A0600 Shelf Clip, Turbo Air For Models Tgm35/48/50/69/72
