$2.96
$5.00
Compare Price
You save
$2.04
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30220L0900 Shelf Clip
Item:
#1137071
45+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30220L0900 |
| Manufacturer Part # | 30220L0900 |
| Height | 1" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.63" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Turbo Air 30220L0900 Shelf Clip
$2.96
$5.00
You save
$2.04
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30220L0900 Shelf Clip, Off-white 1-3/8"t X 11/16"w X 1-1/16"d, Turbo Air
