$107.18
$172.00
Compare Price
You save
$64.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air aftermarket .
- Engineered to match existing Turbo Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbo Air 30223R0100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30223R0100 Door Gasket 26 X 53.5
Item:
#1287306
Technical details
| Fits with Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30223R0100 |
| Manufacturer Part # | 30223R0100 |
| Height | 2.75" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 22.3" |
| Weight | 1.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Turbo Air 30223R0100 Door Gasket 26 X 53.5
$107.18
$172.00
You save
$64.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30223R0100 Door Gasket 26 X 53.5

