$136.40
$172.00
Compare Price
You save
$35.60
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30223S0200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30223S0200 Gasket 26 1/2in X 53in Tgm50rs
Item:
#1850948
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30223S0200 |
| Manufacturer Part # | 30223S0200 |
| Height | 1.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 25" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30223S0200 Gasket 26 1/2in X 53in Tgm50rs
$136.40
$172.00
You save
$35.60
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30223S0200 Gasket 26 1/2in X 53in Tgm50rs