$685.21
$864.00
Compare Price
You save
$178.79
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30224L1414
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30224L1414 Bottom Grill
Item:
#1528903
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30224L1414 |
| Manufacturer Part # | 30224L1414 |
| Height | 5" |
| Width | 17" |
| Depth | 61" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30224L1414 Bottom Grill
$685.21
$864.00
You save
$178.79
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30224L1414 Bottom Grill