$40.28
$69.06
Compare Price
You save
$28.78
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Master-Bilt .
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 30226L0101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30226L0101 Door Handle
Item:
#1137072
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30226L0101 |
| Manufacturer Part # | 30226L0101 |
| Height | 4.63" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30226L0101 Door Handle
$40.28
$69.06
You save
$28.78
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30226L0101 Door Handle, Master-bilt, Turbo Air For Model Upright Sd

