$43.19
$74.06
Compare Price
You save
$30.87
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30227G2301
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30227G2301 Socket Harness For 36" Bulb
Item:
#1182302
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30227G2301 |
| Manufacturer Part # | 30227G2301 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.63" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30227G2301 Socket Harness For 36" Bulb
$43.19
$74.06
You save
$30.87
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30227G2301 Socket Harness For 36" Bulb, Turbo Air For Models Tgm-11rv/tbb
