$38.86
$49.00
Compare Price
You save
$10.14
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30228L0903
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30228L0903 Mullion Heater 20w Tsr/f49sd
Item:
#1529023
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30228L0903 |
| Manufacturer Part # | 30228L0903 |
| Height | 1.35" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30228L0903 Mullion Heater 20w Tsr/f49sd
$38.86
$49.00
You save
$10.14
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30228L0903 Mullion Heater 20w Tsr/f49sd
