$44.36
$76.06
Compare Price
You save
$31.70
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30228L1460
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30228L1460 Drain Tube Heater
Item:
#1148741
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30228L1460 |
| Manufacturer Part # | 30228L1460 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30228L1460 Drain Tube Heater
$44.36
$76.06
You save
$31.70
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30228L1460 Drain Tube Heater

