Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30228Q0900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30228Q0900 Mullion Assembly
Item:
#1529028
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30228Q0900 |
| Manufacturer Part # | 30228Q0900 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 51" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30228Q0900 Mullion Assembly
