$73.75
$93.00
Compare Price
You save
$19.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 3022H0204 Gasket
Item:
#2229380
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 3022H0204 |
| Manufacturer Part # | 3022H0204 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 3022H0204 Gasket
$73.75
$93.00
You save
$19.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 3022H0204 Gasket