$89.08
$129.88
Compare Price
You save
$40.80
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air aftermarket .
- Engineered to match existing Turbo Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbo Air 30241M0041
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30241M0041 48x9 1/2in Cut Brd Turbo Air Equivalent
Item:
#1914325
Technical details
| Fits with Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30241M0041 |
| Manufacturer Part # | 30241M0041 |
| Height | 3" |
| Width | 51" |
| Depth | 12" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Turbo Air 30241M0041 48x9 1/2in Cut Brd Turbo Air Equivalent
$89.08
$129.88
You save
$40.80
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30241M0041 48x9 1/2in Cut Brd Turbo Air Equivalent