Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30253R0203
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30253R0203 Kick Plate
Item:
#1527845
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30253R0203 |
| Manufacturer Part # | 30253R0203 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30253R0203 Kick Plate