$344.95
$591.00
Compare Price
You save
$246.05
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Master-Bilt .
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 30270T0100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30270T0100 Evaporator Coil Copper
Item:
#1333875
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30270T0100 |
| Manufacturer Part # | 30270T0100 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 48" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30270T0100 Evaporator Coil Copper
$344.95
$591.00
You save
$246.05
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30270T0100 Evaporator Coil, Masterbilt, Turbo Air For Models Tst/tur72sd
