$543.55
$685.38
Compare Price
You save
$141.83
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30278Q0100 Shelf 22'' X 23 1/2''
Item:
#1180627
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30278Q0100 |
| Manufacturer Part # | 30278Q0100 |
| Height | 0.25" |
| Width | 23.5" |
| Depth | 22" |
| Weight | 5.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30278Q0100 Shelf 22'' X 23 1/2''
$543.55
$685.38
You save
$141.83
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30278Q0100 Stainless Steel Shelf 22" X 23-1/2", Master-bilt, Turbo Air For Models Tsr/f23sd
