$133.08
$228.00
Compare Price
You save
$94.92
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 30284R1100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 30284R1100 Power Supply Board
Item:
#1287754
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 30284R1100 |
| Manufacturer Part # | 30284R1100 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 30284R1100 Power Supply Board
$133.08
$228.00
You save
$94.92
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 30284R1100 Power Supply Board