$15.06
$19.00
Compare Price
You save
$3.94
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 350000000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 350000000 Turbo Air Key 1 Pr Beer Disp Units
Item:
#1888685
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 350000000 |
| Manufacturer Part # | 350000000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Weight | 0.02 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 350000000 Turbo Air Key 1 Pr Beer Disp Units
$15.06
$19.00
You save
$3.94
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 350000000 Keys 1 Pair, Turbo Air