$76.13
$96.00
Compare Price
You save
$19.87
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 3963326010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 3963326010 Fan Motor Con Tgf9/13 Is3225dw
Item:
#1529138
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 3963326010 |
| Manufacturer Part # | 3963326010 |
| Height | 2.4" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 3963326010 Fan Motor Con Tgf9/13 Is3225dw
$76.13
$96.00
You save
$19.87
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 3963326010 Fan Motor Con Tgf9/13 Is3225dw
