Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 40-1015
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 40-1015 Stopper Glass
Item:
#1529146
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 40-1015 |
| Manufacturer Part # | 40-1015 |
| Height | 4" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 42" |
| Weight | 10.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 40-1015 Stopper Glass
