$94.37
$119.00
Compare Price
You save
$24.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 40-508B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 40-508B Base Front Cover
Item:
#1529150
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 40-508B |
| Manufacturer Part # | 40-508B |
| Height | 0.8" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 36.9" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 40-508B Base Front Cover
$94.37
$119.00
You save
$24.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 40-508B Base Front Cover