$389.40
$491.00
Compare Price
You save
$101.60
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 50-329
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 50-329 Night Cover (curtain)
Item:
#1529056
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 50-329 |
| Manufacturer Part # | 50-329 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 48" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 50-329 Night Cover (curtain)
$389.40
$491.00
You save
$101.60
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 50-329 Night Cover (curtain)
