$196.69
$248.00
Compare Price
You save
$51.31
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 9004241600
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air 9004241600 Display Pcb
Item:
#1529060
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 9004241600 |
| Manufacturer Part # | 9004241600 |
| Height | 2.35" |
| Width | 12.95" |
| Depth | 13.4" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air 9004241600 Display Pcb
$196.69
$248.00
You save
$51.31
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 9004241600 Display Pcb
