$25.37
$32.00
Compare Price
You save
$6.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air BR98400200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air BR98400200 Door Spring Juf
Item:
#1529063
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | BR98400200 |
| Manufacturer Part # | BR98400200 |
| Height | 0.13" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air BR98400200 Door Spring Juf
$25.37
$32.00
You save
$6.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air BR98400200 Door Spring Juf
