$123.72
$156.00
Compare Price
You save
$32.28
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air C522183600
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air C522183600 Mullion Assembly
Item:
#1529165
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | C522183600 |
| Manufacturer Part # | C522183600 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 42" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air C522183600 Mullion Assembly
$123.72
$156.00
You save
$32.28
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air C522183600 Mullion Assembly