$67.42
$85.00
Compare Price
You save
$17.58
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air C962300102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air C962300102 Gasket 42.75x8.125x0.5625
Item:
#1529173
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | C962300102 |
| Manufacturer Part # | C962300102 |
| Height | 3.1" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air C962300102 Gasket 42.75x8.125x0.5625
$67.42
$85.00
You save
$17.58
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air C962300102 Gasket 42.75x8.125x0.5625
