$105.05
$180.00
Compare Price
You save
$74.95
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air C962400104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air C962400104 Front Cover
Item:
#1287859
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | C962400104 |
| Manufacturer Part # | C962400104 |
| Height | 3.55" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 18.9" |
| Weight | 1.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air C962400104 Front Cover
$105.05
$180.00
You save
$74.95
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air C962400104 Front Cover