$161.69
$203.87
Compare Price
You save
$42.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air CD-804L 4" Hand Sink Faucet Nsf Appr
Item:
#2232954
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | CD-804L |
| Manufacturer Part # | CD-804L |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air CD-804L 4" Hand Sink Faucet Nsf Appr
$161.69
$203.87
You save
$42.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air CD-804L 4" Hand Sink Faucet Nsf Appr