$51.36
$88.06
Compare Price
You save
$36.70
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air CONLOOPM324
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air CONLOOPM324 Condensation Loop
Item:
#1287597
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | CONLOOPM324 |
| Manufacturer Part # | CONLOOPM324 |
| Height | 1" |
| Width | 16" |
| Depth | 20" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air CONLOOPM324 Condensation Loop
$51.36
$88.06
You save
$36.70
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air CONLOOPM324 Condensation Loop