Free Shipping
Free Shipping
$2,407.77
$5,690.02
Compare Price
You save
$3,282.25
(58%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air CTST-1800G-N 70 In Cntrtop Prep Table Glass Hood
Item:
#2234951
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | CTST-1800G-N |
| Manufacturer Part # | CTST-1800G-N |
| Height | 16.75" |
| Width | 13.25" |
| Depth | 70.88" |
| Weight | 86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air CTST-1800G-N 70 In Cntrtop Prep Table Glass Hood
$2,407.77
$5,690.02
You save
$3,282.25
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air CTST-1800G-N 70 In Cntrtop Prep Table Glass Hood