$16.66
$21.00
Compare Price
You save
$4.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air DA35-00043B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air DA35-00043B Overload
Item:
#1529181
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | DA35-00043B |
| Manufacturer Part # | DA35-00043B |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air DA35-00043B Overload
$16.66
$21.00
You save
$4.34
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air DA35-00043B Overload
