$440.94
$556.00
Compare Price
You save
$115.06
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air DR3148LAZK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air DR3148LAZK Door Left
Item:
#1529183
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | DR3148LAZK |
| Manufacturer Part # | DR3148LAZK |
| Height | 7" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air DR3148LAZK Door Left
$440.94
$556.00
You save
$115.06
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air DR3148LAZK Door Left