Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air EVA40WSN
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air EVA40WSN Evaporator Coil
Item:
#1529186
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | EVA40WSN |
| Manufacturer Part # | EVA40WSN |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air EVA40WSN Evaporator Coil