$40.28
$69.06
Compare Price
You save
$28.78
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air FCN5000AZK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air FCN5000AZK Fan Cone
Item:
#1287736
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | FCN5000AZK |
| Manufacturer Part # | FCN5000AZK |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air FCN5000AZK Fan Cone
$40.28
$69.06
You save
$28.78
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air FCN5000AZK Fan Cone