Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air G8F0417301
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air G8F0417301 Door Right
Item:
#1527735
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | G8F0417301 |
| Manufacturer Part # | G8F0417301 |
| Height | 4" |
| Width | 27" |
| Depth | 66" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air G8F0417301 Door Right