$152.23
$202.04
Compare Price
You save
$49.81
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air G8F1800101 Shelf 23" X 23 1/2"
Item:
#2230496
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | G8F1800101 |
| Manufacturer Part # | G8F1800101 |
| Height | 0.25" |
| Width | 22" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Turbo Air G8F1800101 Shelf 23" X 23 1/2"
$152.23
$202.04
You save
$49.81
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air G8F1800101 Gray Epoxy Coated Shelf 23" X 23-1/2", Turbo Air For Models M3r47
