Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air GNA-242L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air GNA-242L Thermostat
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | GNA-242L |
| Manufacturer Part # | GNA-242L |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.38" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air GNA-242L Thermostat, D-stem Flat Up, Turbo Air, 15.8 To 46.4f, Cool Setting 46.4f In 23f Out, Normal Setting 41f 15.8f Out

