Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Turbo Air .
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air HDWKITSNZ
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air HDWKITSNZ Hardware Kit Snz 36 Snz 48 Snz 60 Snz
Item:
#1529104
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | HDWKITSNZ |
| Manufacturer Part # | HDWKITSNZ |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbo Air HDWKITSNZ Hardware Kit Snz 36 Snz 48 Snz 60 Snz
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air HDWKITSNZ Hardware Kit Snz 36 Snz 48 Snz 60 Snz